Idealny dla początkujących, ucz się norweskiego i dobrze się baw!

 

 

Mamy tutaj kilka ciekawych gier, które nauczą cię norweskiego, a jednocześnie możesz się przy nich świetnie bawić. Wypróbuj gry, klikając na obrazki.

Gry na tej stronie internetowej mogą być użyteczne dla Ciebie i przydać się w nauce norweskiego na każdym poziomie. W przygotowaniu są kolejne gry, które zostaną wkrótce przedstawione.

Obecnie wybrane zostały dwie gry, w które możesz tutaj grać.

0
Następna gra
Spróbuj ponownie
Start
Wybierz swój poziom...

Wartość block=

 

1. FRUWAJĄCE SŁOWA

Ta gra wymaga już odrobiny znajomości norweskiego, a przynajmniej tego, abyś był w trakcie nauki na poziomie początkującym albo początkującym+. Wypróbuj grę, aby zobaczyć, ile zdań potrafisz stworzyć. Można zagrać z przyjacielem i sprawdzić, kto jest lepszy! (Ta gra jest wersją demonstracyjną i prezentuje ograniczone opcje.)

2. FISZKI

W tej grze nie jest potrzebna żadna znajomość norweskiego, uczysz się w niej słownictwa na poziomie początkującym. Jest zabawnie i pouczająco. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak uczyć się norweskiego nie ruszając się z domu, zajrzyj tutaj. Jeśli masz ochotę dołączyć do grona uczących się norweskiego , zarówno jako początkujący, jak i średnio zaawansowany, polecamy tę stronę internetową. Znajdziesz na niej wszelkie pomoce naukowe, wszystko zebrane w jednym miejscu.

Życzymy miłego dnia!